Rotoped Kettler Golf P

fotka produktu
dočasne vypredané cena od:
1 2 3 4 5
Ohodnoďte ako prvý!
2-10DODANIE DO 2-10 DNÍ
ZÁRUKA 3 ROKY
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Rotoped Kettler Golf P v atraktívnom čierno-striebornom dizajne je vybavený elektronicky riadeným magnetickým brzdným systémom a množstvom jedinečných prvkov, vďaka ktorým sa trenažér prispôsobí individuálnym potrebám trénujúceho. Od extrémne hlbokého nástupu pre pohodlné nasadanie až po vyhodnotenie a prehľadné zobrazenie tréningových hodnôt na podsvietenom zdvojenom displeji po skončení tréningu. Komfortné gélové sedlo s výškovým a horizontálnym posunom, pohyblivé dlaňové senzory, nastaviteľný sklon alebo ergonomické 3D riadidlá, to všetko predurčuje tento rotoped nemeckej výroby pre hodnotný tréning celej rodiny.

Pre koho je rotoped vhodný


Magnetický rotoped Golf P vychádza z najmodernejších poznatkov a technológií na trhu aeróbnych fitnes trenažérov a je určený pre intenzívny domáci tréning rôznych generácií. Vďaka extrémne hlbokému nástupu a veľmi jednoduchej nastaviteľnosti (sedla, pedálov, sklonu riadidiel a elektroniky) je trenažér takmer bezbariérový, a tým pádom vhodný pre široké spektrum užívateľov. Jednoduchú a pohodlnú obsluhu ocenia ako starší ľudia, ktorí sa chcú nenásilným tréningom udržiavať v kondícii, tak ľudia so zníženou pohyblivosťou, ktorí sa potrebujú pozvoľna rehabilitovať po úraze. Svojou variabilitou je ideálny ako pre aktívnych športovcov, tak pre domáci tréning celej rodiny. Rotoped je možno zaťažiť aj vyššou hmotnosťou, a to až 150kg.

Špeciálne funkcie rotopedu Golf P

Pulzom riadené programy s možnosťou voľby cieľovej kardiozóny. Tréningový mód umožňuje výpočet cieľovej hodnoty tepu podľa veku a zvolenej kardiozóny Fat/Fit (spaľovanie tukov/posilňovanie). Na základe stanovenej cieľovej hodnoty a aktuálnej tepovej frekvencie potom inteligentný program ovplyvňuje priebeh tréningu dávkovaním záťaže a udržuje tak optimálne tréningové tempo.
Kompaktný a multifunkčný dizajn. Trenažér Golf P tak zastáva funkciu nielen užitočného nástroja k získaniu kondície, ale zároveň je aj pôsobivým doplnkom moderného interiéru.
Prepracovaná ergonómia a nastaviteľnosť. Trenažér disponuje jedinečnými prvkami, ktoré umožňujú maximálne prispôsobenie potrebám trénujúceho: nastavenie sklonu displeja, optimalizovaný 3D tvar riadidiel, upravenie výšky a posunu sedla, extrémne hlboký nástup a ideálna ergonómia pri cvičení.

Ďalšie parametre rotopedu Golf P

 • Tréningový počítač. Veľký a prehľadný Twin-displej so záťažovými profilmi, modrým podsvietením. Meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť (vrátane celkového počtu ubehnutých km), pulz, frekvenciu šliapania a spotrebu energie v závislosti na brzdnom stupni. Optická a akustická signalizácia pri prekročení hornej hranice pulzu spolu so zobrazením percentuálneho údaja. Vyhodnotenie vydýchavacieho pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6. Po skončení tréningu sa zobrazia priemerné tréningové hodnoty.
 • Programové vybavenie. Celkom 8 programov, z toho 6x program so záťažovým profilom a 1x pulzom riadený program (Fat/Fit/manual). Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual).
 • Fóliovaný displej a klávesnica počítača. Ochrana zariadenia pred agresívnym potom.
 • Magnetický brzdný systém riadený počítačom. Plynulá regulácia brzdného odporu servomotorom, brzdný systém s tichým chodom. Digitálny údaj o záťaži v rozmedzí 1-15 stupňov sa zobrazuje na displeji.
 • Tichý prevodový systém. Šliapací stred je osadený priemyselnými ložiskami SKF, energia vynaložená na šliapanie sa prevádza do zotrvačníku pomocou plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním do zotrvačníku. Zotrvačník s hmotnosťou 9kg je kalibrovaný proti kmitaniu, pomer otáčok stred/zotrvačník je 1:8.
 • Rám s hlbokým nástupom zo značkovej ocele. Extrémne hlboký nástup umožňuje pohodlné nasadanie na rotoped aj pri pohybovej indispozícii. Konštrukcia rámu je navrhnutá pre nadštandardné zaťaženie 150kg.
 • Vybavenie trenažéru. Komfortné gélové sedlo s možnosťou výškového a horizontálneho posuvu, ergonomické 3D riadidlá s možnosťou nastavenia sklonu v rozmedzí 360 stupňov, kolieska pre manipuláciu (umiestnené vpredu), mechanizmus vyrovnávania nerovností podlahy (vzadu).
 • Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom dlaňových senzorov, ušným štipcom (oboje súčasťou), alebo bezdrôtovým Cardio Puls Setom, ktorý meria s presnosťou EKG (voliteľné príslušenstvo).
 • Napájanie trenažéru. Sieťová prípojka: 230V/50Hz.
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d x š x v):110 x 53 x 135 cm.
Tréning na rotopede – posilňované partie a vplyv na zdravie

 • Dolná polovica tela: stehná, lýtka


Jazda na rotopede priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je preto vhodný nielen pre udržovanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií. Vďaka svojej nenáročnej obsluhe a hlbokému nástupu je ideálny tiež pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo kĺbových ťažkostiach.

Použité technológie

 • Magnetický brzdný systém ovládaný servomotorom, dlaňové senzory pre meranie tepu, samonastavovacie remienkové pedále, gélové sedlo, polohovateľný displej


Servis a záruky

Rotoped KETTLER Golf P, navrhnutý v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí trenažéru. Na všetok fitnes sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej zabezpečujeme servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod) a výrobca garantuje dostupnosť všetkých náhradných dielov ešte 10 rokov po skončení výroby daného produktu. Servis zaisťujeme samozrejme tiež po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným aj pozáručným servisom Vám chce KETTLER trvale zaistiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Made in Germany

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN957-1/5, trieda HB, bezpečnostný voľnobeh
 • Testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
 • Ohodnotené prestížnym certifikátom akosti GS

Predajne


Budeme radi, ak navštívite aj naše firemné predajne, kde Vám odborný personál rád poradí pri výbere posilňovacieho stroja. Vyhnete sa tak prípadnému problému, keď Vami zakúpený tovar Vám nebude vyhovovať z hľadiska biomechanického pohybu, prípadne iných faktorov. Naše skúsenosti budú pre Vás určite prínosom a ochotne Vám ich poskytneme. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Fitness Store Bratislava


Osvetová 24
(Príjazd z Mierovej ulice)
821 05 Bratislava

Otváracie hodiny
PO-PI: 10:00-18:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 0948 586 869
viac fotografií

OKFIT Prievidza


Andreja Hlinku 27
971 01 Prievidza

Otváracie hodiny
PO-PI: 9:00-17:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 046/5488128
viac fotografií

Najpredávanejšie Rotopedy »

náhľad produktu
zľava 12%
cena od:
299,00€

Rotoped HAMMER Cardio X1

Rotoped HAMMER Cardio X1 je rotoped zo základnej rady stacionárnych rotopedov od značky HAMMER. Je vybavený displejom užívateľsky veľmi príjemným, ktorý zobrazuje všetky relevantné tréningové dáta .... viac»
náhľad produktu
zľava 15%
cena od:
399,00€

Rotoped HAMMER Cardio XT5 Ergometer

HAMMER Cardio ergometer XT5 Dokonca aj doma môžete efektívne schudnúť a správne vyformovať svoju postavu s kvalitným rotopedom značky HAMMER. Váš tréning môže byť flexibilný v čase, bez ohľadu na počasie a navyše... viac»
náhľad produktu
zľava 14%
cena od:
299,90€

Rotoped FINNLO Corum

Rotoped FINNLO CORUM sa výborne hodí pre všetkých začiatočníkov . Tréningový počítač je jednoduchý , ľahko ovládateľný a zobrazuje všetky dôležité informácie o tréningu na LCD... viac»
1

Viac ako 2000 produktov

Sortiment neustále rozširujeme podľa najnovších trendov. V ponuke máme viac ako 2000 produktov, celkovo vo viac ako 3000 variáciách.

2

Platíte až pri preberaní

Poskytujeme predaj na dobierku. Platíte teda, až keď máte tovar v rukách.

3

Dodanie do 5 dni

Pri väčšine produktoch posilňovacích zariadení máte tovar do 5 pracovných dní doma.

Predajne


Bratislava

Osvetová 24mapa predajne v Bratislave
(Príjazd z Mierovej ul.)
821 05 Bratislava

Otváracie hodiny
PO-PI: 10:00-18:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 0948 586 869

predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa


Prievidza

Andreja Hlinku 27mapa predajne v Prievidzi
971 01 Prievidza

Otváracie hodiny
PO-PI: 9:00-17:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 046/5488128

predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňaPozývame Vás do novo otvorenej predajne v Bratislave
Viac informácii nájdete v kontaktoch
predajňa

Pokračovať na stránku