Vybrať darček pre priateľa, manžela, otca či brata je niekedy náročné. Muži sa so svojimi tajnými želaniami väčšinou nezverujú a domyslieť si, čo by im mohlo urobiť radosť tiež nie je jednoduché. V nasledujúcom článku sa dozviete, čo zaberá na každý typ chlapa a čo by určite potešilo toho vášho!

Vianočné darčeky pre mužov - alebo po čom túžia naše drsné polovičky
(zdroj: unsplash.com)

Podľa záujmov alebo univerzálne

Pri výbere darčeka pre muža musíte brať do úvahy všeobecné kritériá výberu darčekov. Vyberajte podľa záujmov a veku obdarovávaného. Darček pre frajera alebo darček pre manžela väčšinou nie je ťažké vybrať, zato darček pre dedka alebo darček pre otca môže byť pekným orieškom – dôvodom je tiež vek. Väčšinou má každý nejaký koníček, ktorému venuje čas a energiu, takže ak vyberiete niečo z oblasti, ktorá vášho manžela, frajera, dedka, otca či svokra zaujíma, nemôžete šliapnuť vedľa. Ak si nie ste záujmami obdarovávaného istí, vyberajte univerzálne vianočné darčeky pre mužov, čo môžu byť hodinky, parfum alebo kniha.

Hodinky nemusia byť iba zlaté

Veľa mužov fascinuje svet techniky a inovácií, a tak rozhodne nešliapnete vedľa, ak svojho milého alebo príbuzného obdarujete nejakou technickou novinkou v podobe inteligentného telefónu, tabletu, digitálnej zrkadlovky, alebo kamery do auta. Skúste porozmýšľať aj o nových hodinkách, pretože tie tiež podliehajú módnym trendom a perfektne sa hodia ako darček. Pre športovcov budú zasa skvelé inteligentné hodinky, ktoré môže prepojiť s telefónom. Športovci môžu na hodinkách sledovať rôzne výkonnostné grafy a športové úspechy, keď sa budú po novoročnom predsavzatí potiť vo fitness centre. Na akýkoľvek typ darčeka môžete využiť naše zľavové kódy a nakúpiť tak lacnejšie a z pohodlia domova. Pre český trh odporúčame zasa využiť české zľavové kódy.

Nebojte sa vtipných darčekov

Každý z nás určite pozná muža, ktorý rozmaznáva svoje auto. Ak váš ocko alebo partner spadá do tejto kategórie, autodoplnky, prípravky na starostlivosť o interiér, navigácia do auta, držiak na mobilný telefón, skrátka čokoľvek, čo súvisí s jeho štvorkolesovým parťákom – to všetko ho určite nesklame. Pre domácich kutilov je zasa vhodný skrutkovač alebo nová sada náradia, ktorá býva vďačným darčekom pre mužov každého veku. Ak sa vám takýto typ darčeka zdá nudný, prekvapte svoju polovičku či príbuzného lietajúcim dronom. Doprajete mu skvelú aktívnu zábavu a tento zaujímavý darček mu budú kamaráti určite závidieť. Nič nepokazí ani klasická pánska súprava na holenie. Vlka samotára, ktorý rád trávi svoj čas pri vode chytaním rýb, potešíte vybavením pre rybárov, a rozhodne nič nepokazíte ani rozširujúcou výbavou k počítaču, ako napríklad nové reproduktory alebo slúchadlá. Určite neváhajte a prezrite si aj vtipné darčeky pre muža, ako napríklad spoločenské hry, s ktorými sa nepochybne zabaví celá pánska partia.