Rotoped Kettler Polo M

fotka produktu
dočasne vypredané cena od:
1 2 3 4 5
Ohodnoďte ako prvý!
2-7DODANIE DO 2-7 DNÍ
ZÁRUKA 3 ROKY
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka

Moderné čierne lakovanie s vysokým leskom spolu s doplnkami v striebornej metalíze dodávajú trenažéru Polo M výnimočný športový vzhľad. Rotoped vyrobený v Nemecku, je vybavený magnetickým brzdným systémom a množstvom praktických prvkov, vďaka ktorým sa trenažér prispôsobí individuálnym potrebám cvičiaceho. Športové sedlo s rýchlym výškovým posunom, pohyblivé dlaňové senzory pre snímanie pulzu, nastaviteľný sklon ergonomických riadidiel, to všetko predurčuje tento cenovo dostupný toroped pre plnohodnotný domáci tréning.

Pre koho je rotoped vhodný


Magnetický rotoped Polo M je vďaka veľmi jednoduchej nastaviteľnosti vhodný pre široké spektrum užívateľov. Jednoduchú a pohodlnú obsluhu ocenia ako starší ľudia, ktorí sa chcú nenásilným tréningom udržovať v kondícii, tak aj ľudia so zníženou pohyblivosťou, ktorí sa potrebujú pozvoľna rehabilitovať napríklad po úraze.

Špeciálne funkcie rotopedu Polo M

 • Kompaktný a multifunkčný dizajn. Trenažér Polo M tak zastáva funkciu nielen užitočného nástroja k získaniu kondície, ale zároveň je i pôsobivým doplnkom moderného interiéru.
 • Prepracovaná ergonómia a nastaviteľnosť. Trenažér disponuje jedinečnými prvkami, ktoré umožňujú maximálne prispôsobenie potrebám trénujúceho: rýchla úprava výšky športového sedla, variabilný sklon riadidiel, samonastavovacie remienkové pedále a ideálnej ergonómii pri cvičení.


Ďalšie parametre rotopedu Polo M

 • Tréningový počítač. Prehľadný LCD displej meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť (vrátane celkového počtu prejdených km), pulz, frekvenciu šliapania a spotrebu energie. Optický varovný signál pri prekročení hornej hranice pulzu. Vyhodnotenie vydýchavacieho pulzu vrátane stanovenej kondičnej známky 1-6. Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat/Fit).
 • Fóliovaný displej a klávesnica počítača. Ochrana zariadenia pred agresívnym potom.
 • Magnetický brzdný systém s tichým chodom. Plynulá regulácia brzdného odporu závisle na otáčkach. Rozsah záťaže v rozmedzí 1-10 stupňov si možno manuálne nastaviť.
 • Tichý prevodový systém. Šliapací stred je osadený priemyselnými ložiskami SKF, energia vynaložená na šliapanie sa prevádza do zotrvačníku pomocou plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním. Zotrvačník s hmotnosťou 7kg je kalibrovaný proti kmitaniu, pomer otáčok stred/zotrvačník je 1:8.
 • Vybavenie trenažéru. Pohodlné sedlo s možnosťou rýchleho výškového posuvu, polohovateľné ergonomické riadidlá, kolieska pre manipuláciu (umiestnené vpredu), mechanizmus vyrovnávania nerovností podlahy (vzadu).
 • Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom dlaňových senzorov (súčasť), bezdrôtovým Cardio Puls Setom, ktorý meria s presnosťou EKG, alebo ušným štipcom (oboje voliteľné príslušenstvo).
 • Napájanie trenažéru. Tužkové batérie (2xAA – 1,5V).
 • Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d x š x v): 105 x 53 x 128 cm.
 • Nosnosť 130 kg.


Tréning na rotopede – posilňované partie a vplyv na zdravie

 • Dolná polovica tela: stehná, lýtka


Jazda na rotopede priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je preto vhodný nielen pre udržovanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií. Vďaka svojej nenáročnej obsluhe a hlbokému nástupu je ideálny tiež pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo kĺbových ťažkostiach.

Použité technológie

 • Magnetický brzdný systém, dlaňové senzory pre meranie tepu, samonastavovacie remienkové pedále


Servis a záruky

Rotoped KETTLER Polo M, navrhnutý v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí trenažéru. Na všetok fitnes sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej zabezpečujeme servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod) a výrobca garantuje dostupnosť všetkých náhradných dielov ešte 10 rokov po skončení výroby daného produktu. Servis zaisťujeme samozrejme tiež po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným aj pozáručným servisom Vám chce KETTLER trvale zaistiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Made in Germany

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN957-1/5, trieda HB, bezpečnostný voľnobeh
 • Testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
 • Ohodnotené prestížnym certifikátom akosti GS

Predajne


Budeme radi, ak navštívite aj naše firemné predajne, kde Vám odborný personál rád poradí pri výbere posilňovacieho stroja. Vyhnete sa tak prípadnému problému, keď Vami zakúpený tovar Vám nebude vyhovovať z hľadiska biomechanického pohybu, prípadne iných faktorov. Naše skúsenosti budú pre Vás určite prínosom a ochotne Vám ich poskytneme. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Fitness Store Bratislava


Osvetová 24
(Príjazd z Mierovej ulice)
821 05 Bratislava

Otváracie hodiny
PO-PI: 10:00-18:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 0948 586 869
viac fotografií

OKFIT Prievidza


Andreja Hlinku 27
971 01 Prievidza

Otváracie hodiny
PO-PI: 9:00-17:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 046/5488128
viac fotografií

Najpredávanejšie Rotopedy »

náhľad produktu
zľava 12%
cena od:
299,00€

Rotoped HAMMER Cardio X1

Rotoped HAMMER Cardio X1 je rotoped zo základnej rady stacionárnych rotopedov od značky HAMMER. Je vybavený displejom užívateľsky veľmi príjemným, ktorý zobrazuje všetky relevantné tréningové dáta .... viac»
náhľad produktu
zľava 15%
cena od:
399,00€

Rotoped HAMMER Cardio XT5 Ergometer

HAMMER Cardio ergometer XT5 Dokonca aj doma môžete efektívne schudnúť a správne vyformovať svoju postavu s kvalitným rotopedom značky HAMMER. Váš tréning môže byť flexibilný v čase, bez ohľadu na počasie a navyše... viac»
náhľad produktu
zľava 14%
cena od:
299,90€

Rotoped FINNLO Corum

Rotoped FINNLO CORUM sa výborne hodí pre všetkých začiatočníkov . Tréningový počítač je jednoduchý , ľahko ovládateľný a zobrazuje všetky dôležité informácie o tréningu na LCD... viac»
1

Zákaznícka podpora

Aby ste boli čo najviac informovaní, naši operátori sú Vám k dispozícíí od Pondelka do Piatka od 8:00-16:00.

2

1000-ce zákazníkov

Ročne vybavíme niekoľko tisíc spokojných zákazníkov.

3

Platíte až pri preberaní

Poskytujeme predaj na dobierku. Platíte teda, až keď máte tovar v rukách.

Predajne


Bratislava

Osvetová 24mapa predajne v Bratislave
(Príjazd z Mierovej ul.)
821 05 Bratislava

Otváracie hodiny
PO-PI: 10:00-18:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 0948 586 869

predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa


Prievidza

Andreja Hlinku 27mapa predajne v Prievidzi
971 01 Prievidza

Otváracie hodiny
PO-PI: 9:00-17:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 046/5488128

predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňaPozývame Vás do novo otvorenej predajne v Bratislave
Viac informácii nájdete v kontaktoch
predajňa

Pokračovať na stránku