Hlavná stránka bulletPOSILOVACIE STROJE bulletEliptické trenažéry bulletCrossový trenažér Kettler Unix P

Crossový trenažér Kettler Unix P

fotka produktu
dočasne vypredané cena od:
1 2 3 4 5
Priemerné hodnotenie: 4,2
hodnotilo 5 návštevníkov
2-10DODANIE DO 2-10 DNÍ
ZÁRUKA 3 ROKY
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
fotka
magnetický crossový trenažér KETTLER UNIX P s pulzným a počítačom riadenými programy, nadväzuje na úspechy predchádzajúceho radu crosstrenažéru KETTLER SATURA. Veľmi pevná a stabilná konštrukcia v kompaktnom športovom dizajne je dostatočne dimenzovaná pre domáci tréning jednotlivcov i celej rodiny. Perfektne zladená ergonómia všetkých pohyblivých častí umožňuje hladký eliptický pohyb nôh a posilňovanie všetkých svalových partií naraz bez zbytočného zaťažovania kĺbov. Crosstrenažér je osvedčeným nástrojom pri chudnutí a získavaní kondície - oboje je teraz možné príjemnou formou v prostredí vlastného domova. Eliptický trenažér KETTLER UNIX P je nemeckej výroby a táto tradícia MADE in GERMANY už dlhé roky reprezentuje špičkovú kvalitu a spoľahlivosť. Kvalitu prevedenia novej generácie crosstrenažéru UNIX spolu s celou radou technických vylepšení dokladá okrem iného aj prestížne ocenenie PLUS X AWARD v kategórii "High Quality"
.

Pre koho je crosstrenažér vhodný


Crossový tréning sa ako univerzálne aeróbne cvičenie hodí v podstate pre všetkých, ktorí chcú trénovať bez špecializácie na určitý štýl či zamerania na konkrétne svalové partie. Crosstrenažér KETTLER UNIX P ocenia predovšetkým náročnejší užívatelia, ktorí vyžadujú prirodzený priebeh tréningu s dostatočným rozsahom záťaže a programovo riadené cvičenia. Z hľadiska kondície a fyzickej zdatnosti je vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre aktívnych športovcov. Crossový trenažér ponúka veľmi komfortné a rozmanitý tréning, a je tak jedným z najobľúbenejších prístrojov pre domáce fitness.

Špeciálna funkcia crosstrenažéru KETTLER UNIX P
 •     Ocenenie za kvalitu prevedenia. Nová rada crossových trenažérov UNIX bola ocenená prestížnou známkou PLUS X AWARD v kategórii "High Quality".
 •     Vysoko ergonomický priebeh pohybu. Konštrukcia crosstrenažéru je navrhnutá pre optimálny tréning: nastaviteľná pozícia nášľapov podľa výšky cvičiaceho, dĺžka kroku 39 cm, priaznivý odstup nášľapných plôch 27,6 cm a elipsa so zdvihom 20 cm.
 •     Pulzom riadené programy s možnosťou voľby cieľovej kardiozóny. Tréningový mód umožňuje výpočet cieľovej hodnoty tepu na základe veku a podľa zvolenej kardiozóny Fat / Fit (spaľovanie tukov / posilňovanie). Na základe stanovenej cieľovej hodnoty a aktuálnej tepovej frekvencie potom inteligentný program ovplyvňuje priebeh tréningu dávkovaním zaťaženia a udržuje tak optimálne tréningové tempo.
 •     Konštrukcia trenažéru s nadštandardnou nosnosťou. Stabilný rám umožňuje nadštandardné zaťaženie váhou 150 kg a plnohodnotný tréning aj vyšších osôb do 210 cm. Pohodlnú manipuláciu a ľahké presúvanie po miestnosti zabezpečujú pevné kolieska.

Ďalšie parametre crosstrenažéru KETTLER UNIX P
 •     Tréningový počítač. Veľký a prehľadný LCD displej s podsvietením a 8 permanentne zobrazovanými funkciami. Meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť (vrátane celkového počtu najazdených km), pulz, frekvenciu šliapania a spotrebu energie v závislosti na brzdnom stupni. Optická aj akustická signalizácia pri prekročení hornej hranice pulzu spolu so zobrazením percentuálneho údaje. Vyhodnotenie výdychového pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6. Priemerné tréningové hodnoty sa zobrazujú po skončení tréningu.
 •     Programové vybavenie. Celkom 8 programov, z toho 6 × program so záťažovým profilom a 1 × pulzom riadený program (Fat / Fit / manual). Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat / Fit / manual).
 •     Fóliový displej a klávesnica počítača. Nepriepustná ochrana zariadenia pred agresívnym potom.
 •     Magnetický brzdný systém ovládaný servomotorom. Plynulá regulácia brzdného odporu servomotorom, brzdný systém s tichým chodom. Digitálny údaj o záťaži v rozmedzí 1-15 stupňov sa zobrazuje priamo na displeji.
 •     Tichý prevodový systém. Kĺbové spoje sú osadené priemyselnými ložiskami SKF, energia vynaložená na šliapanie sa prenáša do zotrvačníka za pomoci plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním. Zotrvačník o hmotnosti 20 kg (umiestnený vzadu) je kalibrovaný proti kmitu, pomer otáčok stred / zotrvačník je 1:11.
 •     Vybavenie trenažéru. Ergonomicky tvarované kyvné páky, dodatočné držadlo uprostred s dlaňovými senzormi pre snímanie pulzu a intenzívny tréning dolnej polovice tela, nastaviteľný sklon počítača pre lepšiu kontrolu tréningových hodnôt a jednoduché prispôsobenie výške trénujúceho, kolieska pre manipuláciu (umiestnená vpredu), mechanizmus na vyrovnávanie nerovností podlahy (vzadu) .
 •     Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom ušnej úpinky a dlaňových senzorov (oboje súčasťou) alebo bezdrôtovým Cardio Puls Setom, ktorý meria s presnosťou EKG (voliteľné príslušenstvo). Prijímač signálu z Cardio Puls Setu je integrovaný v elektronike.
 •     Napájanie trenažéru. Sieťová prípojka: 230 V / 50 Hz.
 •     Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 144 × 56 × 152 cm.

Tréning na crosstrenažéru - posilňované partie a vplyv na zdravie
 •     Horná polovica tela: hrudník, ramená, chrbát, paže
 •     Dolná polovica tela: zadok, stehná, lýtka

Tréningom na crossovom trenažéri sa príjemným spôsobom precvičujú všetky svalové skupiny (s výnimkou brucha) a pritom sú eliminované takzvané mŕtve body, čo znamená nezaťažovanie kolien. Vďaka eliptickému pohybu nášľapných plôch umožňuje crosstrenažér KETTLER UNIX P komplexné a veľmi účinné posilňovanie srdečného obehu a všetkých svalových skupín bez zvýšeného zaťažovania kĺbov, čím sa tréning stáva vhodným aj pre osoby s kĺbovými problémami. Cvičenie na crossovom trenažéra je v kombinácii s pulzným programom rovnako výborným nástrojom na spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

Použité technológie
 •     Magnetický brzdný systém
 •     Dlaňové senzory pre meranie tepu
 •     Výkyvná ložiská SKF
 •     Polohovateľný displej
 •     Prijímač signálu POLAR

Servis a záruky

Crosstrenažér KETTLER UNIX P, navrhnutý v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí trenažéru. Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, po ktorú vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod) a výrobca garantuje dostupnosť všetkých náhradných dielov ešte 10 rokov po ukončení výroby daného výrobku. Servis zabezpečujeme samozrejme aj po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným a pozáručným servisom vám chce KETTLER trvale zabezpečiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.


MADE in GERMANY
 •     3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 •     DIN EN 957-1/9, trieda HB
 •     Testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
 •     Ohodnotené prestížnym certifikátom kvality GS

Predajne


Budeme radi, ak navštívite aj naše firemné predajne, kde Vám odborný personál rád poradí pri výbere posilňovacieho stroja. Vyhnete sa tak prípadnému problému, keď Vami zakúpený tovar Vám nebude vyhovovať z hľadiska biomechanického pohybu, prípadne iných faktorov. Naše skúsenosti budú pre Vás určite prínosom a ochotne Vám ich poskytneme. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Fitness Store Bratislava


Osvetová 24
(Príjazd z Mierovej ulice)
821 05 Bratislava

Otváracie hodiny
PO-PI: 10:00-18:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 0948 586 869
viac fotografií

OKFIT Prievidza


Andreja Hlinku 27
971 01 Prievidza

Otváracie hodiny
PO-PI: 9:00-17:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 046/5488128
viac fotografií

Najpredávanejšie Eliptické trenažéry »

náhľad produktu
zľava 15%
cena od:
399,00€

Eliptický trenažér HAMMER CT6

Eliptický trenažér HAMMER Ellyptech CT6 je ideálny pre pestrú škálu domácich kardio tréningov. Tento crossový trenažér obsahuje 12 programov , z toho 8 naprogramovaných fitness programov s rôznymi profilmy  a... viac»
náhľad produktu
zľava 17%
cena od:
249,90€

Eliptický trenažér HAMMER Ellyptech CT3

Eliptický trenažér HAMMER Ellyptech CT3 je vynikajúci posilňovací stroj, nakoľko pri cvičení na ňom je zapájaných až 90 % svalovej hmoty cvičenca, čím sa dosahuje veľký objem spálených kalórií. Je... viac»
náhľad produktu
zľava 20%
cena od:
399,00€

Eliptický trenažér FINNLO Finum III

Eliptický trenažér FINNLO Finum je ideálnym pre domáce použitie . Eliptické trenžéry sú alternatívou k joggingu alebo chôdzi s tým rozdielom, že môžete dosiahnuť vyššiu spotrebu... viac»
náhľad produktu
zľava 15%
cena od:
849,00€

Eliptický trenažér FINNLO Ellypsis SX1

Eliptický trenažér FINNLO Ellypsis SX1, dokáže byť Vaším učinným spoločníkom, pokiaľ ste sa rozhodli schudnúť, zlepšiť svoju vytrvalosť, alebo komplexne vyformovať postavu.  FINNLO ELLYPSIS SX1 je ideálny... viac»
Ako vybrať eliptical?
www.eliptical.sk
1

Najširší fitnes sortiment

Ponúkame produkty od viacerých renomovaných výrobcov na jednom mieste.

2

Všetko na 1 mieste

Len u nás od aminokyselín až po závažia. Celý sortiment fitnes-u na 1 mieste.

3

Záruka kamennej predajne

Ako jeden z mála fitnes predajcov, máme aj kamennú predajňu. Tovar si môžete prezrieť a vyskúšať pred kúpou.

Predajne


Bratislava

Osvetová 24mapa predajne v Bratislave
(Príjazd z Mierovej ul.)
821 05 Bratislava

Otváracie hodiny
PO-PI: 10:00-18:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 0948 586 869

predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa


Prievidza

Andreja Hlinku 27mapa predajne v Prievidzi
971 01 Prievidza

Otváracie hodiny
PO-PI: 9:00-17:00
SO: 9:00-12:00


TEL: 046/5488128

predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňa
predajňaPozývame Vás do novo otvorenej predajne v Bratislave
Viac informácii nájdete v kontaktoch
predajňa

Pokračovať na stránku